Làser de díode de barra única de 100 W 808 nm refrigerat per aigua
Díode làser de barra única refrigerat per aigua de 808 nm 100 W d'alta qualitat
Característiques:
- Longitud d'ona central λ: 808 nm
- Potència de sortida: 100 W
- Eficiència de pendent: superior o igual a 1,0 W/A
Aplicacions:
- Enduriment del metall
- Revestiment làser
- Soldadura

Subministrem díode làser de barra única refrigerat per aigua de 808 nm 100 W d'alta qualitat BNI Brand. Ens especialitzem en làser de díode durant molts anys. Cobrint la major part d'Europa i el mercat nord-americà, esperem convertir-nos en el vostre soci a llarg termini a la Xina.
Micro-Channel Cooler (MCC) is designed for high power CW diode bar up to 60W and 150W. The Micro-Channel Cooler is a high efficiency heat-exchange heatsink. These MCC package can provide up to >Potència de sortida d'1KW CW d'una sola pila per al tractament tèrmic directament per a la indústria, com ara enduriment de metalls, revestiment làser, soldadura, etc. També s'utilitza àmpliament per a aplicacions de depilació.
|
Especificacions Núm. d'article: MC808DL100 |
|
| Nom de l'article: marca BNI de díode làser de barra única refrigerat per aigua de 808nm 100W d'alta qualitat | |
| Òptic | |
| Longitud d'ona central λ | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 5 nm |
| Potència de sortida | 100W |
| Amplada espectral FWHM | Menys o igual a 3 nm |
| Amplada espectral FW90%E | Menys o igual a 6 nm |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 40 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 13 deg |
| Mode de polarització | TM |
| Eficiència de pendent | Superior o igual a 1,0 W/A |
| Elèctric | |
| Lop de corrent de funcionament | Menor o igual a 110A |
| Llindar de corrent Ith | Menor o igual a 20A |
| Tensió de funcionament Vop | Menor o igual a 2V |
| Eficiència de conversió d'energia | Superior o igual al 55% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 30 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0 ~ 55 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | ~0,28 nm/grau |
Dibuix:











