808nm 40W conducció làser refrigerat díode simple barra
Descripció del producte Nº d'element: WC808SB40 | |
Nom de l'element: 808nm 40W conducció làser fred díode simple barra
| |
Especificacions | |
| Òptica | |
| Longitud d'ona central λ | 808nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ±5nm |
| Potència de sortida | 40W |
| Amplada espectral FWHM | ≤3nm |
| Amplada espectral FW90%E | ≤6nm |
| Divergència de l'eix ràpid (FWHM) | 39Deg |
| Divergència de l'eix lent (FWHM) | 10 Deg |
| Mode de polarització | Tm |
| Eficiència del talús | ≥1.0W/A |
| Elèctrica | |
| S'està operant l'Iop corrent | ≤110A |
| Ith del llindar actual | ≤20A |
| Vop de tensió de funcionament | ≤2V |
| Eficiència de conversió d'energia | ≥54% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 22 ~ 28 °C |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55°C |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | ~ 0,28nm / °C |
| Refrigerant | Aigua desionitzada |
| Cabal/barra | 0.4-0.7L/min |
| Pressió màxima d'entrada | 380kPa |
| Resistivitat | 0.25-5MΩ*cm |
Mida del producte:

Embalatge
20pcs establerts en un cas (Segons la vostra sol·licitud).

Lliurament
Normalment 1-2 setmanes, FedEx, DHL Express, UPS, TNT.

Termini de pagament
T/T i Western Union són per a les teves eleccions.
Política de devolució
Comprador Pagar l'enviament Cost.
La nostra empresa
![]()

Competència bàsica
◆ Díode
Embalatge ◆ Conformat de feix
◆ Proves de fiabilitat ◆ Refredament eficient
Vista de fàbrica



Certificacions


Contacta amb nosaltres


Etiquetes populars: 808nm 40W conducció làser refrigerat díode de barres simples proveïdors, fabricants Xina, fàbrica, a l'engròs, fabricat a la Xina












