Descripció
Díode làser mèdic 50w 808nm refrigerat per conducció Barra única
Descripció del producte Núm. d'article: CC808SB50 | |
Nom de l'article: díode làser mèdic 50w 808nm barra única refrigerada per conducció Avantatge Llarga vida útil Gran poder Perfil de biga uniforme. Aplicacions Bombeig Indústria Recerca científica Medicina ect.
| |
Especificació: | |
| Òptic | |
| Longitud d'ona central λ | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 5 nm |
| Mode de treball | CW |
| Potència de sortida per barra | 50W |
| Nombre de barres | 1 |
| Nombre d'emissors | 19 |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 39 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 12 deg |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 50A |
| Llindar de corrent Ith | 300 mA |
| Tensió de funcionament Vop | 1.8V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-56℃ |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,3 nm/℃ |
paquet

Lliurament
Normalment 1-2 setmanes, TNT, FedEX, UPS, DHL.

Política de retorn
El comprador paga les despeses d'enviament.
![]()

Competència bàsica
◆ Embalatge de díodes ◆ Formació del feix
◆ Proves de fiabilitat ◆ Refrigeració eficient














