Barra làser de díode Bond de 80 W 880 nm
Cada làser de díode d'enllaç CS de 80 W 880 nm, refrigerat per conducció-, d'una sola barra làser de díode es fabrica amb els estàndards més alts de la indústria, donant lloc a fonts estables amb la màxima qualitat de feix. Disponible com a mòduls lliures de -biga, ràpid-eix col·limat, totalment col·limat o acoblat-fibra i en carcasses de disseny obert o segellats, combinats amb les tecnologies de soldadura tova o CTE-combinada-dura adequades.
Característiques:
Mode de treball CW, potència màxima 80W
40 W; 60W també està disponible.
Longitud d'ona de 880 nm, altres opcionals com ara 808 nm, 976 nm
Tecnologia d'enllaç Ausn
Alta potència de sortida, baix somriure, alta fiabilitat
FAC disponible o SAC disponible
Espectre estret
Aplicacions:
Investigació científica
Il·luminació IR
Aplicació a la indústria
Ús mèdic

Fitxa de dades
Núm. d'article: CC880DL80
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 880 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 80W |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 36 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 10 graus |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 85A |
| Llindar de corrent Ith | 10A |
| Tensió de funcionament Vop | 1.8V |
| Eficiència de conversió d'energia | 45% |
| Tèrmica | |
| Temp. de funcionament. | 20 ~ 30 graus |
| Temp. d'emmagatzematge | 0-55 graus |
| Longitud d'ona Temp. Coeficient | ~0,3 nm/grau |
Dibuix

Etiquetes populars: Proveïdors de barres làser de díode d'enllaç 80w 880nm cs, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










