Descripció

Paquet de papallona de díode làser d'espai lliure de 100 mW 785 nm
Característiques principals:
- Longitud d'ona de precisió: 785 nm ± 0,5 nm
- Alta estabilitat: amplada espectral de 0,1 nm
- Rendiment eficient: eficiència de pendent de 0,8 W/A
- Gestió tèrmica avançada: funciona amb eficàcia de -20 a 50 graus
Aplicacions:
- Espectroscòpia
- Metrologia
- Dispositius Biomèdics
- Comunicacions òptiques
- FS785SM100 és un paquet de papallona de díode làser d'espai lliure de 100 mW 785 nm, SM, fabricat per Hangzhou Brand New Technology Co., Ltd, que és conegut per la seva precisió i eficiència.
- Amb una tolerància estreta de longitud d'ona de ±0,5 nm i una amplada espectral estreta de 0,1 nm, aquest làser ofereix una sortida estable i d'alta-qualitat.
- El seu disseny garanteix una eficiència de pendent de 0,8 W/A, optimitzant un alt rendiment en un paquet compacte.
- Funciona a 150 mA amb un llindar baix de 40 mA i ofereix una gestió tèrmica avançada per a un funcionament fiable en un ampli rang de temperatures.
Fitxa de dades
Núm. d'article:FS785SM100
Nom de l'article: làser de díode acoblat a fibra de 785 nm 100 mW
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 785 nm ± 0,5 nm |
| Potència de sortida | 100 mW |
| Elèctric | |
| Llindar Corrent Lth | 40 mA |
| Lop de corrent de funcionament | 150 mA |
| Tensió de funcionament Vop | 2V |
| PD | <2000uA |
| Termistor | 10±5%/3450 |
| TEC corrent/tensió de treball | 2.5A/6.3V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,01 nm/grau |
Dibuix:


Aquest és un producte d'-mode únic, i el diagrama següent il·lustra la diferència entre el mode-únic i el multimode:

El nostre paquet de papallona de díode làser d'espai lliure de 100 mW 785 nm es pot combinar amb plaques de controlador i fonts d'alimentació per permetre als clients controlar el corrent i la tensió d'una manera senzilla.

Etiquetes populars: Proveïdors de paquets de papallona de díode làser d'espai lliure de 100 mW 785 nm, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










