Díode làser acoblat a fibra de 15 W 808 nm
Característiques
- Connector de fibra desmuntable
- Opcions de nucli de fibra
- Mida compacta del mòdul
- Alta estabilitat
- Longitud de fibra personalitzable
Aplicacions:
- Sistemes industrials de calefacció i assecat
- Il·luminació IR i excitació del sensor
- Soldadura de plàstics i polímers

Especificació
Número d'article: FC808DL15
Nom de l'article: làser de díode acoblat a fibra 808nm 15W
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida | 15W |
| Mode de treball | CW |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 400um |
| Longitud de la fibra | Jaqueta de 2,5 m/2,5 mm |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22 NA |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Lop de corrent de funcionament | 8A |
| Llindar Corrent Lth | 0.6A |
| Tensió de funcionament Vop | 4V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30 ~ 70 graus |
Disseny:

El làser de díode acoblat de fibra 808nm 15W és un tipus de díode làser on la llum generada pel díode s'acobla a una fibra òptica. Això permet que la sortida s'enviï directament a l'àrea de treball on es necessita, en lloc de la sortida d'espai lliure-(transmesa a l'aire lliure o al buit). La llum que surt de la fibra té un perfil d'intensitat circular i suau i una qualitat del feix simètric, que sovint és molt convenient.
Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser acoblats amb fibra de 15W 808nm desmuntables, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










