Descripció
1W 808nm làser de díodes acoblats a fibra unifable
Característiques:
- Mode d'ona contínua (CW)
- Connector de fibra: SMA905
- Longitud d'ona del centre: 808 ± 10nm
Aplicacions:
- Balises i il·luminació
- Comunicació d'espai lliure
- Fonts infrarojos

El làser de díode de fibra acoblable 1W 808NM de 1W 808Nm combina els avantatges Un cable de fibra òptica desmuntable per a un ús flexible i una transmissió de llum eficient . Aquest mòdul làser funciona en mode d'ona contínua (CW) Configuració . L’acoblament de fibra garanteix una transmissió eficient de la llum, permetent un lliurament precís del feix làser a l’àrea objectiu mentre minimitzeu la pèrdua de potència .
Full de dates
Número d'element: FC808CB1
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808nm ± 10nm |
| Potència de sortida | 1W |
| Mode de treball | Cw |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 400um |
| Longitud de fibra | 1M |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Funcionament de funcionament LOP | 5A |
| Llindar corrent LTH | 1A |
| VOP de tensió de funcionament | 2V |
| Tèrmic | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 55 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,3nm/ grau |
| Tempeeratura d'emmagatzematge | -30 ~ 70 graus |
Il·lustració:
Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díodes acoblats amb fibra 1W 808Nm, fabricants de la Xina, fàbrica, a l'engròs, elaborats a la Xina










