Descripció
Làser de díode acoblat a fibra de 40 W 808 nm
Característiques clau:
Longitud d'ona estabilitzada: 808 ± 0,6 nm a 25 °C
Fibra: 200um/0.22NA/SMA905/2m
La fibra està recoberta de metall, de fibra refrigerada per aire, aïllada elèctricament.

Fitxa de dades
Núm. d'article: FC808DL40
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 ± 0,6 nm |
| Potència de sortida | 40W |
| Mode de treball | CW |
| Amplada espectral FWHM | 1nm |
| Fibra | |
| Longitud de la fibra | 2m |
| Nucli de fibra | 200um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra desmuntable | SMA905 |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 8A |
| Llindar de corrent Ith | 1.5A |
| Tensió de funcionament Vop | 13V |
| Eficiència de conversió d'energia | 35% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament (sense condensació) | 20~30℃ |
| Temperatura d'emmagatzematge (sense condensació) | -30~70℃ |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,02 nm/℃ |
Mida del dibuix

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat de fibra de 40w 808nm, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










