Mòdul de bomba làser de fibra de 915nm 915nm
El làser de díodes acoblat de fibra 915Nm 380W ofereix una gran brillantor, petites petjades i una gestió tèrmica simplificada, pertorbant els díodes (fonts de calor), permetent que l’ús d’arquitectures refrigerades per aire o d’aigua amb una fiabilitat previsible . aquesta sèrie és una solució única per al mercat de bomba de fibra que ofereix un potent atribut tècnic en un cost que té un cost en un preu reduït en un rendiment que té un rendiment de rendibilitat potent, que ofereix un preu més elevat en un preu reduït en un rendiment que pot ser un rendiment potent. paquet .

01
Detalls de la fibra: 200UM/0,22NA/longitud personalitzada de fibra/extrem nu
02
Estructura compacta, bon rendiment de dissipació de calor
03
High coupling efficiency, high stability, long lifetime>10000 hores
04
Excel·lent font de llum per a Ultra, Raycus i IPG
Fulla específica
Element no .: fc915dl380
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 915 ± 15nm |
| Potència de sortida | 380W |
| Mode de treball | Cw |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 200um |
| Longitud de fibra | 1.5m |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra | End Nquest |
| Elèctric | |
| OPERIAL IOP actual | 27A |
| Llindar actual ith | 1.1A |
| VOP de tensió de funcionament | 33V |
| Tèrmic | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 45 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30 ~ 70 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,35nm/ grau |
Dimensions

Etiquetes populars: Proveïdors de mòduls de bomba làser de fibra de 915nm 915nm, fabricants de la Xina, fàbrica, a l'engròs, elaborats a la Xina










