Descripció
Díode làser acoblat amb fibra de bomba de 400 W 915 nm
Avantatges:
xip làser de Jenoptik Alemanya
substrat/shell de Tecnisco Japó
fibra de Nufern Alemanya
vida útil: més de 10000 hores
Díode làser d'alta potència, també pot subministrar una placa de controlador per a aquest díode
Aplicació àmplia com ara marcatge làser, gravat làser, tall làser, font de bombeig làser de fibra

Fitxa d'especificacions
Núm. d'article: FC915DL400
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 915 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 400W |
| Amplada espectral FWHM | 10 nm |
| Fibra | |
| Radi de flexió de la fibra | 60 mm |
| Nucli de fibra | 200um |
| Longitud de la fibra | 1.5m |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra | Despullat |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 26A |
| Llindar de corrent Ith | 1.1A |
| Tensió de funcionament Vop | 32V |
| Eficiència de conversió d'energia | 45% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15~35℃ |
| Temperatura del magatzem | -30~70℃ |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,35 nm/℃ |
Dimensions

Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser acoblats amb fibra de bomba de 400w 915nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










