Làser de díode acoblat a fibra de 30 W 1064 nm
El disseny propietari del làser estabilitzat d'espectre presenta una gran potència de sortida amb una amplada de banda espectral estreta. La longitud d'ona màxima estabilitzada del làser es manté bloquejada independentment de la temperatura del cas, fent d'aquesta font una opció ideal per a les aplicacions més exigents.
Característiques:
amplada de línia estreta
baix consum d'energia
funcionament ample de temperatura estabilitzada
rendiment assequible i portàtil de qualitat d'instrument
Aplicacions:
Espectroscòpia Raman
Metrologia
Sensació
Instrumentació analítica
Fitxa d'especificacions:
Núm. d'article: FC1064DL30
| Òptic | Valor típic |
| Longitud d'ona central λ | 1064 nm |
| Potència de sortida | 30W |
| Amplada espectral FWHM | 6 nm |
| Eficiència de pendent | 2.5W/A |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 12A |
| Llindar de corrent Ith | 0.9A |
| Tensió de funcionament Vop | 4.7V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50 per cent |
| Fibra | |
| Radi de flexió de la fibra | 75 mm |
| Diàmetre del nucli de la fibra | 200um |
| Apertura numèrica de fibra | 0.22NA |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Tèrmica | |
| Temp. de funcionament. | 25 ~ 35 graus |
| Longitud d'ona Temp. Coeficient | -0.35 nm/ grau |
Dibuix
Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat de fibra de 30w 1064nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










