Díode làser d'acoblament de fibra de 6W 785nm
Descripció del producte
Visió general
El díode làser d'acoblament de fibra de 6 W de 785 nm està construït amb tecnologies avançades, que inclouen una font de bomba altament eficient i una cavitat òptica de precisió que permet un funcionament d'alt-rendiment a altes temperatures i altes potències de sortida. El díode làser és capaç de proporcionar un funcionament d'ona contínua durant períodes prolongats, el que el fa ideal per a aplicacions exigents que requereixen una gran potència de sortida i fiabilitat.
Aplicacions
El díode làser d'acoblament de fibra de 6W 785nm és adequat per a una àmplia gamma d'aplicacions, com ara equipament mèdic, processament de materials i investigació científica. La seva gran potència de sortida i fiabilitat el converteixen en una opció ideal per a aplicacions que requereixen díodes làser amb alt rendiment i llarga vida útil.
Bombeig làser:Es pot utilitzar per bombejar diversos làsers-sòlids i làsers de fibra.
Diagnòstic mèdic:S'utilitza en equips mèdics per a procediments de diagnòstic, inclosa la imatge optoacústica.

Fitxa de dades
Número d'article: FC785DL6
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 785 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 6W |
| Mode de treball | CW |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 105um |
| Longitud de la fibra | 1m Es pot personalitzar |
| Connector de fibra | SMA905 o Bare end |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 3A |
| Llindar de corrent Ith | 1.0A |
| Tensió de funcionament Vop | 6V |
| Tèrmica | |
| Temps de prova. | 25 graus |
| Temp. d'emmagatzematge | -30 ~ 70 graus |
| Temp. d'ona. Coeficient | 0,3 nm/grau |
Mida:

Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser d'acoblament de fibra de 6w 785nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










