Descripció
Làser de díode acoblat de fibra d'alta potència de 500 W
Característiques:
sortida de 500 W; Longitud d'ona de 915 nm
Caixa tancada hermèticament i aïllada elèctricament
Paquet rendible i gestió tèrmica simplificadaAlta fiabilitat, alta estabilitat i llarga vida útil
Aplicacions:
Bombeig làser, processament de materials, diagnòstic de mesura i anàlisi, ús mèdic
Fitxa de dades
Article No. FC915DL500
| Òptic | Valor típic |
| Longitud d'ona central | 915 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 15 nm |
| Potència de sortida | 500W |
| Fibra | |
| Longitud de la fibra | 1,5 m / es pot personalitzar |
| Diàmetre del nucli de la fibra | 220um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22 NA |
| Connector de fibra | Bare End |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 25A |
| Llindar de corrent Ith | 1.1A |
| Tensió de funcionament Vop | 46V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15-45℃ |
| Temperatura del magatzem | -20~70℃ |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,35 nm/℃ |
Dibuix
![O06T9G%H1D]H79E9F43_J70](/Content/uploads/202098745/202008281137340a0ec281ecb1404186b5865c79b75629.png)
Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat de fibra d'alta potència de 500 w, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










