Barra làser de díode de 300W 808nm 6Bar per a la reparació de mànecs de depilació
Visió general:
Pila làser de díode de 6 barres de 808 nm per a màquina de depilació amb barra làser importada d'Alemanya.
Adequat per a moltes marques de reparació i substitució de màquines de depilació, com ara ADSS, Honkon,
Sincoheren, Syntech, etc.......
Potència de sortida de 300 W amb una longitud d'ona central de 808 nm
Aplicació:Substitució i reparació de mànecs de màquines de depilació

Fitxa de dades
Número d'article: WC808VS300
Nom de l'article: reparació de mànec de barra làser de díode de 808 nm
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida | 300W |
| Nombre de barres | 6 |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 38 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 12 deg |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de treball | ≤40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 50A |
| Llindar de corrent Ith | 10A |
| Tensió de funcionament Vop | 18V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
Dibuix:

Preguntes freqüents:
P1: Quins mètodes de pagament admeu?
T/T i Western Union, per a la vostra elecció
P2: necessito la meva pròpia mida de pila, està bé?
Sí, estem encantats de fer una pila personalitzada per adaptar-se al disseny del vostre mànec. Expliqueu-nos les vostres necessitats, el nostre enginyer experimentat us ajudarà a dissenyar la vostra pròpia pila.
P3: Sobre la mostra.
La mostra no és gratuïta.
Etiquetes populars: Proveïdors de reparació de mànec de barra làser de díode de 808nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fet a la Xina










