Descripció
Barra làser de díode de 808 nm per depilació
Característiques:
50W/60W/100W per barra, segons la vostra elecció
La potència de sortida total pot ser de 300 W, 500 W, 600 W, 800 W, 1000 W...
Longitud d'ona triple: 755nm+808nm+1064nm disponible
Xip làser de Jenoptik Germany
Garantia: 18 mesos
Nombre de trets: sense limitació
Disseny especial per a l'aplicació de depilació

Sense closca està disponible
Fitxa de dades
Núm. d'article: WC808VS500
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida per barra | 50W/Bar |
| Nombre de barres | 10 |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de treball | ≤40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | ~50A |
| Llindar de corrent Ith | ~10A |
| Tensió de funcionament Vop | ~19V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
Dibuix

Etiquetes populars: Proveïdors de barres làser de díode de 808nm de depilació, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










