Pila de díodes 500W 10 barres
Característiques:
Longitud d'ona de 808 nm, 50 w per barra, 10 barres, totalment 500 w
Mida del suport amb tecnologia de muntatge Ausn
Canal macro amb refrigeració d'aigua senzilla i sense requisits estrictes de qualitat de l'aigua
S'utilitza per a moltes marques de reparació i substitució de màquines de depilació, com ara ADSS, Honkon, Sincoheren, PZ Laser, Syntech, etc.......
Aplicació:
Peces de mànec de la màquina de depilació
Font de bombeig per làser d'estat sòlid
Il·luminació IR per a la vigilància
Enduriment de superfície làser

Fitxa de dades
Núm. d'article: WC808VS500
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida per barra | 50W |
| Nombre de barres | 10 |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de treball | ≤40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 60A |
| Llindar de corrent Ith | 13A |
| Tensió de funcionament Vop | 20V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
Dibuix del paquet

Etiquetes populars: Proveïdors de pila de díodes de 500w 10 barres, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










