Pila de díodes de 12 bars 1200 W per a Stellelaser
Característiques:
Alta fiabilitat i estabilitat
Petit espai entre les barres làser
Tecnologia de muntatge de soldadura dura
Dissenys compactes, fàcils d'integrar
Hi ha altres longituds d'ona i potència de sortida disponibles
Avantatges:
(1) Procés de sinterització de soldadura dura, que prevé eficaçment els problemes que s'han produït a l'indi
soldadura: fluència, electromigració i fatiga tèrmica de la soldadura d'indi, per millorar la seva fiabilitat, estabilitat
i llarga vida.
(2) Optimitzar el disseny del canal d'aigua i l'estructura d'embalatge i adoptar material d'alta eficiència
amb alta conductivitat tèrmica, baix coeficient d'expansió, resistència a alta temperatura, corrosió
resistència i resistència a l'oxidació, millora eficaçment la capacitat de dissipació de calor del làser,
assegurar una potència de sortida més alta de l'amplificador de la barra làser &; estabilitat&lificador; vida útil més llarga.


Fitxa de dades
Número d'article: WC781VS1200
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 755nm 808nm 1064nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Mode de treball | QCW |
| Potència de sortida per barra | 100W |
| Nombre de barres | 12 |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 38 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 12 deg |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de treball | ≤40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament | ~100A |
| Llindar de corrent | ~10A |
| Tensió de funcionament | ~18V |
| Eficiència de conversió | ~50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
| Altres | |
| Refrigerant | Aigua destil · lada |
| Caudal/Bar | 4~6L/min |
| Pressió d'entrada màxima | 350 ~ 500 kPa |
| Temperatura de l'aigua (sense condensació) | 23~27℃ |
| Partícules d'aigua filtrada | & lt;20μm |
Dibuix del paquet


Etiquetes populars: Pila de díodes de 12 bars 1200w per a proveïdors de stellelaser, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fet a la Xina










