700W 808nm QCW Stack Array
Trets:
- Operació QCW
- Col·lisió de l'eix ràpid de baixa divergència
- Fins a 400W QCW per barra de díode (500W amb amplada de pols curt)
- Longituds d'ona: 808nm, 9xxnm
- Muntatge d'alta eficiència, baixa resistència tèrmica
- Mecànicament robust, qualificat de cops i vibracionsLes matrius de díodes làser es beneficien d'una tecnologia totalment dominada, amb un disseny adequat per millorar l'eficiència i la fiabilitat, funcionant des de -40 °C fins a 75 °C.
El muntatge en un paquet compacte i resistent permet una fàcil connexió ideal per a diferents aplicacions: varetes de bombament o lloses làsers d'estat sòlid, il·luminadors...

Fitxa tècnica:
Nº de l'element: CC808HA700
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808±5nm |
| Potència de sortida | 720W |
| Quantitat de Bars | 5 |
| Mode de treball |
QCW |
| Divergència de l'eix ràpid (FWHM) | 40Deg |
| Divergència de l'eix lent (FWHM) | 10Deg |
| Amplada espectral FWHM |
6 nm |
| Freqüència | 25Hz |
| Amplada del pols | 200us |
| Elèctric | |
| Iop de corrent operatiu | 200A |
| Llindar corrent Ith | 25A |
| Vop de tensió de funcionament | 10V |
| Tèrmic | |
| Temperatura de la prova | 60 °C |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 °C |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,3 nm/°C |
Dibuix del paquet:
Etiquetes populars: Proveïdors de matriu de piles qcw de 700w 808nm, fabricants xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricat a la Xina










