Depilació làser de díode de barra única de 50 W 808 nm
El mòdul làser de díode refrigerat per conducció de 50 W 808 nm és un component d'avantguarda per a dispositius de depilació. Amb el seu rendiment superior, sistema de refrigeració eficient i disseny fàcil d'utilitzar, aquest mòdul permet als fabricants crear solucions de depilació avançades i fiables. La tecnologia de refrigeració per conducció integrada en aquest mòdul làser permet una millor dissipació de la calor.
Característica
Longitud d'ona central de 808 nm
Característiques de resistència a altes temperatures
Long lifetime>10000 hores, alta fiabilitat i estabilitat
Paquet segur, lliurament ràpid
Aplicació
Depilació
Fitxa de dades
Número d'article: CC808HR50
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm ± 10 nm |
| Potència de sortida | 50W |
| Mode de treball | QCW |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 50 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 10 graus |
| Cicle de treball | 30 per cent |
| Amplada del pols | 300 ms |
| Freqüència | 1 ~ 10 Hz |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 50A |
| Llindar de corrent Ith | 13A |
| Tensió de funcionament Vop | 2V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura del magatzem | -55~ més 85 graus |
Dibuix:

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode de barra única de 50w 808nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










