Descripció
Barra làser de díode de 808 nm 800 W
Característiques:
16 barres 50w per barra, total 800W
Longitud d'ona única de 808 nm o barreja de 755 nm 808 nm 1064 nm, per a la vostra elecció
Canal macro QCW
Xip làser de Jenoptik Germany
Tecnologia de muntatge de soldadura dura AuSnNombre de trets: sense limitació
Disseny especial per a mànec de depilació, com Lefis.
![]() | ![]() |
Dibuix
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Fitxa de dades
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida per barra | 50W/Bar |
| Nombre de barres | 16 |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de treball | ≤40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | ~45A |
| Llindar de corrent Ith | ~10A |
| Tensió de funcionament Vop | ~28V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
Etiquetes populars: Proveïdors de barres làser de díode 808nm 800w, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina












