Array làser de díodes d'Alemanya
Visió general:
10 barres alemanyes, alta fiabilitat i estabilitat
Petit espai entre les barres làser
Tecnologia de muntatge de soldadura dura
Dissenys compactes, fàcils d'integrar
Mitjançant el càlcul precís de la via fluvial i la distribució de la calor, les tires de barres es combinen raonablement per aconseguir la consistència de la longitud d'ona de cada barra, per tal d'obtenir un espectre estret i una sortida de longitud d'ona estable.
Mida estàndard per a la majoria de màquines de depilació, com ADSS, Weifang KM, Lefis...

Fitxa de dades:
Núm. d'article: WC808VS600
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Mode de treball | QCW |
| Potència de sortida | 600W |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 38 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 12 deg |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de treball | ≤40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament | 50A |
| Llindar de corrent | 10A |
| Tensió de funcionament | 18V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
| Altres | |
| Refrigerant | Aigua destil · lada |
| Velocitat de flux | 4-6 l/min |
| Pressió d'entrada màxima | 350 ~ 500 kPa |
| Temperatura de l'aigua (sense condensació) | 23~27℃ |
| Partícules d'aigua filtrada | & lt;20μm |
Dibuix:

Etiquetes populars: proveïdors de matrius làser de díodes d'Alemanya, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










