Pila làser de díode de 808 nm per a dispositiu de depilació Venus Velocity
Principals característiques:
Longitud d'ona òptima de 808 nm
Potència màxima alta fins a 2400 W
Disseny especial per al dispositiu de depilació làser de díode Venus Velocity
Fitxa de dades:
Núm. d'article: WC808VS1600
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida per barra | 100W |
| Nombre de barres | 16 |
| Mode de treball | QCW |
| Amplada del pols | 40 ms |
| Mida de l'emissor | 10x13,2 mm |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 100A |
| Llindar de corrent Ith | 25A |
| Tensió de funcionament Vop | 29V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50 per cent |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 25 graus |
| Temperatura del magatzem | -40-80 grau |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.3nm/grau |
Dibuix del paquet

Per què triar BrandNew Technology per ser el vostre soci?
(1). Proveïdor de làser de díode professional, no proveïdor de màquines.
(2). Àmplia gamma de productes amb tot tipus de barra làser de díode per a màquina de depilació. Molts mòduls fins i tot en estoc amb un termini de lliurament ràpid.
(3). Oferiu una barra làser de díode personalitzada, simplifiqueu el vostre processament de desenvolupament, milloreu l'estabilitat de tot el dispositiu i accelereu la comercialització.
(4). Suport tecnològic professional, resposta oportuna les 24 hores.
(5). Lliurament porta a porta amb DHL exprés oficial. 3 ~ 5 dies laborables a tot el món.
(6). Experiències riques amb el procés d'importació i exportació.
Etiquetes populars: làser de díode de depilació de 808 nm per a proveïdors de velocitat venus, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fet a la Xina










